ŽIADANKA na logopedické vyšetrenie

žiadanka_na_vyšetrenie_NOVÁ (2).docx (34221)

Vyhlásenie o bezpríznakovosti detí

bezpriznakovost deti 4_4.pdf (152967)

POKRAČOVANIE V PLNENÍ PREDPRIMÁRNEHO VZDELÁVANIA

Informovaný súhlas  zákonného zástupcu je jedným z dokumentov potrebných pre schválenie pokračovania dieťaťa v plnení predprimárneho vzdelávania. Tento dokument je potrebné si stiahnuť, upraviť, vytlačiť, podpísať oboma zákonnými zástupcami dieťaťa a doručiť riaditeľke MŠ spolu s ostatnými dokumentmi.

Informovany_suhlas_pokracovanie v plneni PPV_chl.doc (37888)

Žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ (prílohou žiadosti je potvrdenie všeobecného lekára a informácia o očkovaní, príp. doklad o zdravotných problémoch, alergiách, vyjadrenie CPPPaP a pod.)

MŠ Žiadosť o prijatie 2023 (1).pdf (254600)

V prípade, že dieťa nenavštevovalo MŠ 30 po sebe idúcich kalendárnych dní, je potrebné požiadať o vrátenie/odpustenie príspevku, tzv. školného za mesiac:

MŠ ziadost-o-vratenie-prispevku.docx (12387)

V prípade, že zákonný zástupca zo zdravotných alebo iných závažných dôvodov chce požiadať o prerušenie dochádzky dieťaťa do MŠ:

MŠ ziadost-o-prerusenie-dochadzky.docx (13287)